www.naradi-stroje-technika.cz
nákupní košík
0 Kč
Ruční nářadí Elektrické nářadí Pneumatické nářadí Nástroje Manipulační technika Měřidla Dílenské vybavení a přípravky Čistící technika Čerpadla Topidla Kompresory Stavební nářadí a technika Zahradní nářadí a technika Obráběcí stroje Svářecí a pájecí technika Elektrocentrály a měniče napětí Spotřební materiál Ochranné pomůcky Ostatní železářské zboží
Obchodní podmínky
Obchodní podmínky
Po objednání obdržíte automaticky kopii objednávky na mail uvedený v objednávce (do několika minut), pokud kopii neobdržíte, pravděpodobně někde nastala chyba, v takovém případě nás kontaktujte na mail. Ve většině případů obdrží zákazník zboží do 2-6 pracovních dnů. Pokud by mělo dojít k prodlení dodání zboží, bude na toto zákazník upozorněn. V ojedinělých případech může být také zboží již nedostupné, i v takové situaci bude zákazník ihned po zjištění této skutečnosti vyrozuměn. Pokud je zboží nedostupné, případně není možné jej dodat pro neočekávané zvýšení ceny naším dodavatelem, není v žádném případě možné vymáhat dodání tohoto zboží, za cenu uvedenou v e-shopu při objednání. Po odeslání zboží zasíláme zákazníkům informaci o vyexpedování zásilky. Pokud bude zákazník požadovat změnu údajů na dokladu až po jeho vystavení, může mu být za tento úkon účtováno 50 Kč (to vše jen v případě že nešlo o naší chybu). Zákazník má právo zakoupené zboží vrátit do 14 dnů od převzetí. Pokud je kupujícím firma, je možné zboží vrátit pouze po předchozí dohodě. Vrácené zboží musí být v nepoškozeném obalu, bez známek užívání, včetně kopie faktury, případně se záručním listem. Zákazníkovi bude vrácena pouze částka zaplacená za zboží, ne za poštovné. Peníze budou převedeny na bankovní účet zákazníka, jiný způsob vrácení peněz je možný pouze po dohodě. Ostatní podmínky, povinnosti a práva upravuje občanský zákoník. Upozorňujeme zákazníky, že objednání je závazné a pokud nám bude úmyslně způsobena škoda na poštovném, je možné částku požadovat po objednavateli a to včetně dalších vynaložených nákladů.

Záruka a reklamace
Zákon stanovuje záruční dobu 24 měsíců na veškeré zboží, záruka se ale nevztahuje na opotřebení věci způsobené užíváním. Ze zákona tedy vyplývá, že záruka se vztahuje pouze na výrobní vady, nebo na vadu, která prokazatelně vznikne před ukončením obvyklé životnosti výrobku. Reklamované zboží je nutné dodat do naší firmy (poštou nebo osobně) s krátkým popisem závady a kopií účtenky. Reklamace bude co nejrychleji vyřízena, nejpozději do 30 dnů. V případě neoprávněné reklamace ponese kupující náklady na poštovné při zaslání zboží zpět. Zboží nakupujeme pouze od ověřených dodavatelů, kteří ojedinělé reklamace řeší včas a solidně. Náš cíl je spokojený zákazník, pokud nastane nějaký problém, obraťte se na nás, pokusíme se vše vyřešit.

Ochrana osobních údajů
Prohlašujeme, že data zákazníků slouží pouze pro potřeby naší firmy a v žádném případě nebudou poskytnuta dalším osobám nebo organizacím (samozřejmě mimo dat, která jsou nutná pro doručení zboží, ta poskytneme přepravci).

Doprava a platba
PPL do 50kg - platba dobírkou: 152Kč s DPH
PPL do 50kg - platba předem na účet: 115Kč s DPH
Balík Do ruky - Česká pošta do 30kg - platba dobírkou: 191Kč s DPH
Balík Do ruky - Česká pošta do 30kg - platba předem na účet: 160Kč s DPH
PPL SLOVENSKO do 5 kg - platba dobírkou: 357Kč s DPH
PPL SLOVENSKO do 10 kg - platba dobírkou: 424Kč s DPH
PPL SLOVENSKO do 20 kg - platba dobírkou: 526Kč s DPH
Osobní odběr - platba hotově: 0Kč s DPH
Osobní odběr - platba předem na účet: 0Kč s DPH
Pokud zásilka přesáhne 30kg je automaticky poslána přepravní službou PPL.

Copyright © 2011 - 2019